۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۵ مرداد
دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان
با حضور جمعی از مسئولان؛
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی ارسنجان معرفی شد
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان در مراسمی با حضور دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی فارس و جمعی از مسئولان و مدیران معرفی شد.

به گزارش خبرنگار آنا، در این مراسم از زحمات محمدمهدی رحیمی رئیس سابق واحد ارسنجان قدردانی و حکم سرپرستی دکتر مرتضی کشاورز به وی اعطا شد.

دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس در مراسم تکریم و معارفه روسای واحد ارسنجان با تشکر از همه افرادی که از گذشته برای دانشگاه تلاش کرده اند گفت: امروزه کمبود دانشجو، گسترش دانشگاه‌های موازی و مهاجرت تحصیلی دانشجو به خارج از کشور باعث ایجاد مشکلات مالی در برخی از دانشگاه ها شده که برای حل مشکل نیاز به یاری و همکاری همگان دارد.

دکتر محمد کاظم کاوه پیشقدم با بیان اینکه در دانشگاه ها باید از ظرفیت و پتانسیل اساتید بهره برداری شود افزود: اولویت اول حل مسائل اقتصادی و تبدیل دانش به ثروت است که با اخلاق مداری و مدارا با مردم و استفاده از اندیشه های مردم و متخصصان بر اساس آیه «وامرهم شورا بینهم» می تواند سبب تبدیل دانش به ثروت بشود.

دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی فارس افزود: اولویت دیگر ما در دانشگاه ها آموزش سبک زندگی اسلامی است، باید تمام زندگی مان رنگ اسلامی بگیرد آنچه که در قرآن کریم گفته شده صبغه‌الله (رنگ خدا) رنگ خدا در تمام عناصر وجود دارد و عنصر اصلی آن اخلاص است که بتواند راهکار و حرکت را ایجاد کند.

وی تاکید کرد: وظیفه دانشگاه هاست تا افرادی را تربیت کنند که مخلص باشند و فقط برای خدا کار کنند، باید یاد بدهیم که جوانان برای خدا کار کنند و اهداف دنیوی را کنار بگذارند.

مرتضی کشاورز نخستین حضور مدیریتی‌اش در واحد ارسنجان را با فاتحه و نثار شاخه گل بر سر مزار شهدای گمنام همراه با دیگر مسئولان آغاز کرد.

تاریخ:
1396/10/06
تعداد بازدید:
230
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal