۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۵ مرداد
دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان
بسیج الگویی برای کشورهای اسلامی است
مدیر فرهنگی واحد ارسنجان در گفت‌وگو با آنا:
مدیر فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ارسنجان گفت: امروز الگوی بسیج در سایر کشورهای اسلامی نیز شکل گرفته و منشأ پیروزی‌های چشمگیر ی در منطقه و جهان شده است.

حجت الاسلام مهدی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار آنا با تشریح فعالیت های انجام شده در هفته بسیج اظهار کرد: «بسیج شجره طیبه ای است که سال 58 از سوی معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) کاشته شد و هر روز منشأ برکات بیشماری در کشور و جهان اسلام است.»

وی گفت: «امروزه در هیچ جای ایران عزیز اسلامی نیست که اثری از حضور پررنگ بسیج و تفکر بسیجی مشاهده نشود. تفکر بسیجی از آن جهت سازنده و پیشرو است که مقید به تشکر و دیده شدن نیست، تشنه خدمت است نه شیفته قدرت.»

محمدی خاطرنشان کرد: «بسیج نشان داده در عرصه اقتصادی، سازندگی، اجتماعی، بهداشتی، فرهنگی و.... خوش درخشیده است. یاد و خاطره امام عزیز و شهدای پرافتخار بسیج را گرامی می داریم و با آرمان های‌شان تجدید پیمان می کنیم.»

این مسئول گفت: «در هفته بسیج نشست اساتید بسیجی با روحانیون حوزه علمیه با عنوان وحدت حوزه و دانشگاه، نشست عمومی بسیج در سالن اجتماعات ولایت با عنوان همه ما مسئولیم با حضور بسیجیان پیشکسوت، مسئولان و مدیران دانشگاه و مسابقات فوتسال کارکنان و اساتید بسیجی برگزار شد.»

تاریخ:
1396/09/08
تعداد بازدید:
60
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal